Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ročník 2007 / 2008

Mužstvo dospělých IV. třída (Okres Chrudim)
.

 

Články k utkání Podzim 2007 - naleznete ZDE
Články k utkání Jaro 2008 - naleznete ZDE

Los jaro 2008 :

05. 04. 2008 - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín - 4 : 2 (1 : 1)
13. 04. 2008 - TJ Orel B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 2 (3 : 1)

19. 04. 2008 - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Miřetice B - 3 : 4 (2 : 2)
26. 04. 2008 -
Sokol Jenišovice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (2 : 1)
01. 05. 2008 - TJ SSS Kočí - TJ Sokol Žlebské Chvalovice
- 3 : 1 (2 : 1)
04. 05. 2008 -
Sokol Zaječice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 7 : 1 (0 : 1)
10. 05. 2008 - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Holcim Prachovice B - 2 : 6 (2 : 0)
17. 05. 2008 - SK Trhová Kamenice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 3 (3 : 1)
24. 05. 2008 - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Městec - 3 : 3 (1 : 1)
31. 05. 2008 - Sokol Holetín - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 5 : 1 (4 : 0)
07. 06. 2008 - TJ Sokol Žlebské Chvalovice- Sokol Krouna B - 4 : 1 (1 : 1)

14. 06. 2008 - SK Dřenice B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 6 (2 : 2)
21. 06. 2008 - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chroustovice B - 1 : 4 (0 : 2)

.

Konečná Tabulka IV. třídy - ročník 2007 / 2008

1. Sokol Holetín 26 19 5 2 63 : 23 62 (23)
2. SK Holcim Prachovice B 26 16 5 5 72 : 39 53 (14)
3. Sokol Zaječice 26 16 5 5 52 : 24 53 (14)
4. SK Chroustovice B 26 14 2 10 49 : 39 44 ( 5)
5. TJ Městec 26 11 5 10 56 : 50 38 (-1)
6. Tatran Miřetice B 26 11 3 12 43 : 47 36 (-3)
7. Tatran Ctětín 26 10 4 12 49 : 48 34 (-5)
8. SK Dřenice B 26 9 7 10 47 : 57 34 (-5)
9. SSS Kočí 26 9 5 12 36 : 40 32 (-7)
10. SK Trhová Kamenice 26 9 5 12 44 : 59 32 (-7)
11. Sokol Krouna B 26 10 0 16 44 : 61 30 (-9)
12. TJ Sokol Žlebské Chvalovice 26 6 7 13 61 : 76 25 ( -14)
13. TJ Orel B 26 7 2 17 49 : 79 23 ( -16)
14. Sokol Jenišovice 26 6 3 17 40 : 62 21 ( -18)

.

 

Den

Soupeř - Jaro 2008

Výsl.

zač.

odj.

So. 5. 4.

TJ Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín

4 : 2

16:30

-

Ne. 13. 4.

TJ Orel B - TJ Žlebské Chvalovice

4 : 2

16:30

15:15

So. 19. 4.

TJ Žlebské Chvalovice - Tatran Miřetice B

3 : 4

17:00

-

So. 26. 4.

Sokol Jenišovice - TJ Žlebské Chvalovice

2 : 2

17:00

15:00

Čt.. 1. 5.

TJ SSS Kočí - TJ Žlebské Chvalovice

3 : 1

17:00

??:??

Ne. 4. 5.

Sokol Zaječice - TJ Žlebské Chvalovice

7 : 1

17:00

15:30

So. 10. 5.

TJ Žlebské Chvalovice - SK Holcim Prachovice B

2 : 6

17:00

-

So. 17. 5.

SK Trhová Kamenice - TJ Žlebské Chvalovice

4 : 3

17:00

15:30

So. 24. 5.

TJ Žlebské Chvalovice - TJ Městec

3 : 3

17:00

-

So. 31. 5.

Sokol Holetín - TJ Žlebské Chvalovice

5 : 1

17:00

15:00

So. 7. 6.

TJ Žlebské Chvalovice - Sokol Krouna B

4 : 1

17:00

-

So. 14. 6.

SK Dřenice B - TJ Žlebské Chvalovice

:

17:00

15:45

So. 21. 6.

TJ Žlebské Chvalovice - SK Chroustovice B

:

17:00

-

.

Den

Soupeř - Podzim 2007

Výsl.

zač.

odj.

Ne. 12. 8.

Tatran Ctětín - TJ Žlebské Chvalovice

2 : 1

17:00

15:45

So. 18. 8.

TJ Žlebské Chvalovice - TJ Orel B

6 : 1

17:00

-

Ne. 26. 8.

Tatran Miřetice B - TJ Žlebské Chvalovice

4 : 2

17:00

15:45

So. 1. 9.

TJ Žlebské Chvalovice - Sokol Jenišovice

4 : 4

17:00

-

So. 8. 9.

TJ Žlebské Chvalovice - Sokol Zaječice

1 : 1

17:00

-

So. 15. 9.

SK Holcim Prachovice B - TJ Žlebské Chvalovice

2 : 2

16:30

15:30

So. 22. 9.

TJ Žlebské Chvalovice - SK Trhová Kamenice

2 : 1

16:30

-

Ne. 30. 9.

TJ Městec - TJ Žlebské Chvalovice

4 : 1

16:30

15:15

So. 6. 10.

TJ Žlebské Chvalovice - Sokol Holetín

1 : 3

16:00

-

So. 13. 10.

Sokol Krouna B - TJ Žlebské Chvalovice

0 : 3

16:00

14:00

So. 20. 10.

TJ Žlebské Chvalovice - SK Dřenice B

1 : 1

15:30

-

So. 27. 10.

SK Chroustovice B - TJ Žlebské Chvalovice

2 : 2

14:30

13:00

So. 3. 10.

TJ Žlebské Chvalovice - TJ SSS Kočí

2 : 5

14:00

-