Jdi na obsah Jdi na menu
 


PF 2009

ObrazekSokol Žlebské Chvalovice přeje všem hráčům, činovníkům, fanouškům a partnerům  radostné prožití vánočních svátků a do nového roku mnoho zdraví, štěstí a úspěchů.

.

IV. třída (15. kolo)

mic2.jpgFK Nasavrky B - Žlebské Chvalovice
Mistrovské utkání 15. kola - IV. třídy.
Začátek utkání : Neděle 29. 3. 2015 od 15 hodin
Hl. rozhodčí : Novotný


.

Výroční schůze se koná v neděli 2. 2. 2014.

mic2.jpgFotbalový oddíl Sokol Žlebské Chvalovice srdečně zve všechny členy a hráče na výroční schůzi, která se koná v neděli 2. 2. 2014 od 17 hodin v hostinci U Horálků ve Žlebských Chvalovicích.


.
Mistrovské utkání 9. 6. 2013
Den Datum Čas Tým Domácí Hosté výsledek
So 15. 6. 17 muži Žl. Chvalovice Miřetice B

1:4 (1:1)

Aktuální tabulka IV. třídy 2012 / 2013 - zde

.

Obrazek

Jméno : Opočenský Jiří

Funkce : sekretář oddílu

Adresa : 1. Máje 326
Třemošnice
538 43

Telefon : 604 421 563

E-mail :

.

Losovací aktiv proběhl 3. 7. 2012.

mic2.jpgLosovací aktiv STK, spojený s vyhodnocením ročníku 2011-2012, proběhl v úterý 3. 7. 2012 od 16 hodin v Restauraci Bowling – Borzna v Chrudimi. K předání cen došlo v rámci možností na hřištích vítězů soutěží. Zajištěny ceny, poháry, diplomy.

Přihlášená mužstva do IV. třídy pro sezonu 2012 / 2013 :

SK Vortová, 1. FC Bojanov, SSS Kočí, Sokol Žlebské Chvalovice, SK Dřenice,
FC Nasavrky B, SK Tuněchody B, Tatran Miřetice B, FK Kameničky B, TJ Luže B, TJ Bítovany B, Sokol Krouna B, SK Vítanov B, Mezilesí Načešice B

Do 3. třídy postoupil : FK Junior Skuteč, Tatran Ctětín
Do 4. třídy sestoupil : SK Dřenice, SK Sokol Prosetín B (mužsto zrušeno)
Nově přihlášená mužstva : Mezilesí Načešice B



Utkání mužstva Sokol Žlebské Chvalovice / jaro 2013
:


14. kolo
- So. 23. 3. - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Vortová - 15 h.
15. kolo - So. 30. 3.
- FK Kameničky B - Sokol Žlebské Chvalovice - 15 h.
16. kolo - So. 06. 4. -
Sokol Žlebské Chvalovice - FC Nasavrky B - 16.30 h.
17. kolo - So. 13. 4. - TJ Bítovany B - Sokol Žlebské Chvalovice
- 16.30 h.
18. kolo - So. 20. 4. -
Sokol Žlebské Chvalovice - 1. FC Bojanov - 17 h.
19. kolo - Ne. 28. 4. - SK Vítanov B - Sokol Žlebské Chvalovice
20. kolo - So. 04. 5. - Žlebské Chvalovice -
SK Tuněchody B
21. kolo - Ne. 12. 5. - SK Dřenice - Sokol Žlebské Chvalovice
22. kolo - So. 18. 5. -
Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Krouna B
23. kolo - Ne. 26. 5. - TJ Luže B - Sokol Žlebské Chvalovice
24. kolo - So. 01. 6. -
Sokol Žlebské Chvalovice - SSS Kočí
25. kolo - So. 08. 6. - Mezilesí Načešice B - Žlebské Chvalovice
26. kolo - So. 15. 6. - Sokol Žlebské Chvalovice -
Tatran Miřetice B