Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ročník 2010 / 2011

Los IV. třídy skupiny o 1. až 9. místo :

01. kolo - 16. 10. 2010 - FK Kameničky B - Žl. Chvalovice - 1 : 1 (1:0) Veselý
02. kolo - 23. 10. 2010 - Žl. Chvalovice - T. Ctětín - 2 : 0 (1:0) Forman, Míšek
03. kolo - 28. 10. 2010 - volno
04. kolo - 31. 10. 2010 - FC Nasavrky B - Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (2:1)
05. kolo - 27. 03. 2011 - TJ Městec - Žlebské Chvalovice - 1 : 3 (0 : 1)
Branky : Forman, Veselý, Karlik
06. kolo - 02. 04. 2011 - Žlebské Chvalovice - Sokol Svratouch - 0 : 3 (0 : 1)
07. kolo - 10. 04. 2011 - Kočí - Žlebské Chvalovice - 0 : 0 (0 : 0)
08. kolo - 16. 04. 2011 - Žlebské Chvalovice - TJ Vítanov B - 4 : 2 (3 : 1)
09. kolo - 23. 04. 2011 - SK Tuněchody B - Žlebské Chvalovice - 3 : 2 (2 : 1)
10. kolo - 30. 04. 2011 - Žlebské Chvalovice - FK Kameničky B - 1 : 0 (0 : 0)
11. kolo - 08. 05. 2011 - Tatran Ctětín - Žlebské Chvalovice - 1 : 1
12. kolo - 14. 05. 2011 - Žlebské Chvalovice - FC Nasavrky B - 2 : 1
13. kolo - 22. 05. 2011 - volno
14. kolo - 28. 05. 2011 - Žlebské Chvalovice - TJ Městec - 2 : 3
15. kolo - 05. 06. 2011 - Sokol Svratouch - Žlebské Chvalovice - 3 : 1
16. kolo - 11. 06. 2011 - Žlebské Chvalovice - TJ SSS Kočí - 2 : 2
17. kolo - ??. 06. 2011 -
SK Vítanov B - Žlebské Chvalovice - 4 : 2
18. kolo - 25. 06. 2011 - Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 1 : 7 (1:1)



Tabulka (konečná) :

    Tým     Z   V   R   P   Skóre   B    
1.  
Sokol Svratouch
    16   14   2   0   52 : 14   44    
2.  
TJ Městec
    16   10   1   5   33 : 26   31    
3.  
Tatran Ctětín
    16   7   4   5   30 : 31   25    
4.  
FK Kameničky B
    16   7   2   7   28 : 25   23    
5.  
Žlebské Chvalovice
    16   5   5   6   26 : 33   20    
6.  
SK Vítanov B
    16   5   4   7   23 : 27   19    
7.  
SK Tuněchody B
    16   5   2   9   27 : 39   17    
8.  
SSS Kočí
    16   3   3   10   15 : 27   12    
9.  
FK Nasavrky B
    16   2   5   9   17 : 29   11  




---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Los IV. třídy skupiny C :

01. kolo - 07. 08. 2010 - Žlebské Chvalovice - FC Nasavrky B - 4 : 2 (2:1)
02. kolo - 14. 08. 2010 - TJ Bítovany B - Žlebské Chvalovice - 3 : 3 (0:3)
03. kolo - 21. 08. 2010 - Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín - 2 : 1 (0:1)
04. kolo - 28. 08. 2010 - 1. FC Bojanov - Žlebské Chvalovice - 1 : 4 (1:2)
05. kolo - 04. 09. 2010 - volno
06. kolo - 11. 09. 2010 - FC Nasavrky B - Žlebské Chvalovice - 2 : 1 (1:0)
07. kolo - 18. 09. 2010 - Žlebské Chvalovice - TJ Bítovany B - 3 : 3 (1:2)
08. kolo - 26. 09. 2010 - Tatran Ctětín - Žlebské Chvalovice - 5 : 1 (5:0)
09. kolo - 02. 10. 2010 - Žlebské Chvalovice - 1. FC Bojanov - 1 : 2 (0:1)
10. kolo - 10. 10. 2010 - volno


.
Konečná Tabulka IV. třídy skupiny C - ročník 2010 / 2011

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Tatran Ctětín 8 4 2 2 16 : 10 14 (2)
2. FC Nasavrky B 8 4 2 2 16 : 13 14 (2)
3. Žl. Chvalovice 8 3 2 3 19 : 19 11 (-1)
4. TJ Bítovany B 8 1 5 2 13 : 15 8 (-4)
5. FC Bojanov 8 1 3 4 13 : 20 6 (-6)


 

.
Realizační tým :

Kamenský Petr - trenér mužstva


Soupiska pro ročník 2010 / 2011 :

Ruml Jiří
(brankař) - 1985
Bohatý Jan - 1988 / host z ŽSK Třemošnice do 30. 6. 2011
Pokorný Jiří - 1971
Opočenský Jiří - 1982
Veselý Tomáš - 1975
Pospíšil Jaroslav - 1989
Kamenský Petr - 1989
Petráň Michal - 1988
Culek František - 1987
Němec Petr - 1985
Staněk Jiří - 1981
Virág Martin - 1981
Forman Marek - 1974
Šmíd Ondřej - 1991 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Vančura Martin - 1971 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Polák Václav - 1980 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Růžička Michal - 1990 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Novotný Roman - 1972 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Zita Josef - 1984 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Ruml Jan - 1989 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Šimonka Martin - 1963 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 12. 2010
Pejzl Marek - 1986 / host z SK Holcim Prachovice do 31. 12. 2010
Vojtěch Martin - 1981 / host z SK Holcim Prachovice do 31. 12. 2010

Rolenec Václav - 1976
Blatný Matěj - 1987
Vašíček Mirek - 1971
Míšek Josef - 1966


Příchody pro podzim 2010 :

Bohatý Jan - 1988 / host z ŽSK Třemošnice do 30. 6. 2011
Ruml Jan - 1989 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Novotný Roman - 1972 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Zita Josef - 1984 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Růžička Michal - 1990 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Vančura Martin - 1971 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Polák Václav - 1980 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2011
Pejzl Marek - 1986 / host z SK Holcim Prachovice do 31. 12. 2010
Vojtěch Martin - 1981 / host z SK Holcim Prachovice do 31. 12. 2010


Odchody pro podzim 2011 :

Opočenský Jaroslav - 1984 / hostování v Holcim Prachovice do 31. 12. 2010
Kříž Daniel - 1983 / hostování do 30. 12. 2010 (okres Strakonice)

Krátký Viktor (brankař) - 1990 / konec hostování

Zbořil Ladislav - 1978 / konec hostování
Fidra Dušan - 1972 / konec hostování

Rek Jan - 1985 / / konec hostování