Žlebské Chvalovice - SK Ronov n. D. B - 2 : 0
(0:0)
 Branky : T. Veselý, Žďánský

Železnohorské derby čtvrté třídy sledovalo 150 diváků. Domácí i nadále
pokračují ve zlepšených výsledcích a po brankách Veselého a Žďánského vyhráli 2:0. Nulu vychytal J. Vašíček

:

IV. třída (17. kolo)

Kameničky B - Žlebské Chvalovice - 1 : 1
(0:1)
Branky: 58. Netolický - 36. Opočenský.

Na čele nejnižší soutěže se nic nezměnilo, i když vedoucí rezerva Kameniček klopýtla doma se Žlebskými Chvalovicemi.
Hosté se na jaře zlepšili, k čemuž jim pomohlo i několik posil. ŽK: 6:3.

.

IV. třída (16. kolo)

Žlebské Chvalovice - SK Vítanov B - 4 : 1 (2:0)
 B : Opočenský Jar. z pk, Buchl, Veselý st., Veselý ml. - Uher z pk.

Zápas o poslední místo na těžkém terénu lépe zvládli domácí. Zároveň se odpoutali z posledního místa, které přenechali právě hostům.

.

IV. třída (15. kolo)

FC Nasavrky B - Žlebské Chvalovice - 0 : 2 (0:1).
 B : Veselý ml., Buchl

Ve 4. třídě nejvíce zaujala domácí porážka posílené rezervy Nasavrk s posledními Žlebskými Chvalovicemi.

.

IV. třída (14. kolo)

mic2.jpg14. kolo s mužstvem TJ Luže B

Žlebské Chvalovice - TJ Luže B - 3 : 4 (2:3).
B : Vašíček K., Buchl, Veselý ml. - Kapitola, Stoklasa, Tlapák, Langr.

Zápasu by slušela spíše remíza. Ve 30 minutě přehlédl rozhodčí Bednář ruku domácího hráče v pokutovém území. V 45 minutě neuznal domácím regulérní gól .Domácím se přesto podařilo v 85 minutě vyrovnat, ale hned vzápětí v 86 vstřelil hostující Langr vítěznou branku. V 90 odpustil rozhodčí Bednář, pokutoví kop proti hostům. I hosté se divili co vše nevidí.