Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ročník 2009 / 2010

Mužstvo dospělých hraje IV. třídu (Okres Chrudim)
.

 

Los jaro 2010 :

30. kolo
- 21. 3. 10 - TJ Městec - Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 1
16. kolo - 28. 3. 10 - Sokol Jenišovice - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 4 (0:4)
17. kolo - 03. 4. 10 - Žlebské Chvalovice - SK Holcim Prachovice B - 2 : 0 (1:0)
18. kolo - 10. 4. 10 - SK Chrast B - Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 2 (0 : 1)
19. kolo - 17. 4. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Zaječice - 1 : 3 (1 : 2)
20. kolo - 24. 4. 10 - volno
21. kolo - 01. 5. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Krouna B - 1 : 3 (1 : 2)
22. kolo - 09. 5. 10 - SSS Kočí - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (2 : 1)
23. kolo - 15. 5. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Svratouch - 2 : 3 (1 : 2)
24. kolo - 23. 5. 10 - Tatran Ctětín - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 1
25. kolo - 29. 5. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chroustovice B - 8 : 1 (3 : 0)
26. kolo - 05. 6. 10 - SK Tuněchody - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 3 (1 : 2)
27. kolo - 12. 6. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Bítovany B - 5 : 2 (1 : 0)
28. kolo - 20. 6. 10 - Orel Hlinsko - Žlebské Chvalovice - 1 : 1 (1 : 0)
29. kolo - 26. 6. 10 - Žlebské Chvalovice - SK Trhová Kamenice - 5 : 4 (2 : 2)



.
Konečná tabulka IV. třídy - ročník 2009 / 2010

 
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Sokol Zaječice 28 21 4 3 84 : 27 67 (25)
2. Trhová Kamenice 28 17 6 5 74 : 45 57 (15)
3. TJ Městec 28 17 3 8 62 : 41 54 (12)
4. Orel Hlinsko 28 16 4 8 64 : 44 52 (10)
5. Sokol Svratouch 28 15 4 9 66 : 43 49 (7)
6. Žlebské Chvalovice 28 15 3 10 80 : 61 48 (6)
7. SK Chroustovice B 28 13 2 13 57 : 62 41 (-1)
8. Tatran Ctětín 28 12 3 13 60 : 63 39 (-3)
9. SSS Kočí 28 10 7 11 39 : 41 37 (-5)
10. SK Tuněchody B 28 10 4 14 43 : 50 34 (-8)
11. SK Chrast B 28 10 2 16 54 : 67 32 (-10)
12. TJ Bítovany B 28 9 2 17 45 : 69 29 (-13)
13. Prachovice B 28 8 2 18 43 : 65 26 (-16)
14. Sokol Krouna B 28 8 1 19 45 : 77 25 (-17)
15. Sokol Jenišovice 28 4 3 21 28 : 84 15 (-27)


 

 

.

Výsledky Podzim 2009 :

1. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Jenišovice - 5 : 2 (3 : 0)
2. kolo - SK Holcim Prachovice B - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 5 (1 : 2)

3. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast B - 3 : 1 (1 : 1)
4. kolo - Sokol Zaječice - Žl. Chvalovice - 4 : 1 (0 : 0)
5. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - mají volno -
(So 5. 9.)
6. kolo - Sokol Krouna B - Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 2 (0 : 2)
7. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - TJ SSS Kočí - 3 : 3 (0 : 1)
8. kolo - Sokol Svratouch
- Sokol Žlebské Chvalovice - 5 : 0 (1 : 0)
9. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín - 2 : 5 (2 : 2)
10. kolo - SK Chroustovice B - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 1 (2 : 0)
11. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 0 : 2 (0 : 0) (hráno 14. 11.)
12. kolo - TJ Bítovany B - Sokol Žlebské Chvalovice - 0 : 6 (0 : 2)
14. kolo - Trhová Kamenice - Sokol Žlebské Chvalovice - 0 : 3 (0 : 2)
13. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - Orel Hlinsko - 6 : 2 (2 : 1)
15. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Městec - 5 : 3 (3 : 1)


.

Tabulka IV. třída - podzim 2009 
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Sokol Zaječice 14 10 2 2 45 : 15 32 (14)
2. Sokol Svratouch 14 9 2 3 36 : 17 29 (5)
3. TJ Městec 14 8 2 4 37 : 22 26 (8)
4. Trhová Kamenice 14 7 4 3 29 : 18 25 (1)
5. Žlebské Chvalovice 14 8 1 5 42 : 32 25 (4)
6. Orel Hlinsko 14 7 2 5 24 : 26 23 (2)
7. SK Chroustovice B 14 7 1 6 29 : 24 22 (-2)
8. SK Chrast B 14 6 2 6 32 : 30 20 (-1)
9. SK Tuněchody B 14 6 2 6 22 : 24 20 (-1)
10. TJ Bítovany B 14 6 1 7 23 : 30 19 (-5)
11. SSS Kočí 14 5 3 6 16 : 23 18 (0)
12. Tatran Ctětín 14 5 1 8 26 : 36 16 (-5)
13. Prachovice B 14 3 1 10 23 : 38 10 (-8)
14. Sokol Krouna B 14 3 0 11 20 : 43 9 (-12)
15. Sokol Jenišovice 14 2 2 10 14 : 40 8 (-13)


 


Realizační tým :

Kamenský Petr - trenér mužstva
Šimonka Martin - trenér mužstva


.

 

Soupiska pro ročník 2009 / 2010 :

Ruml Jiří
(brankař) - 1985
Krátký Viktor (brankař) - 1990 / host z ŽSK Třemošnice do 30. 6. 2010
Bohatý Jan - 1988 / host z ŽSK Třemošnice do 30. 6. 2010
Zbořil Ladislav - 1978 / host z ŽSK Třemošnice do 30. 6. 2010
Rek Jan - 1985 / /hostování z SK Ronov nad Doubravou
Pokorný Jiří - 1971
Opočenský Jiří - 1982
Kříž Daniel - 1983
Veselý Tomáš - 1975
Pospíšil Jaroslav - 1989
Kamenský Petr - 1989
Petráň Michal - 1988
Culek František - 1987
Němec Petr - 1985
Staněk Jiří - 1981
Virág Martin - 1981
Forman Marek - 1974
Ruml Jan - 1989 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2010
Šimonka Martin - 1963 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 12. 2010

Fidra Dušan - 1972 / host z ŽSK Třemošnice
Rolenec Václav - 1976
Blatný Matěj - 1987
Vašíček Mirek - 1971
Míšek Josef - 1966


Příchody pro jaro 2010 :

Ruml Jiří - 1985 / přestup FC Bílé Podolí
Forman Marek - 1974 / přestup ze Spartak Žleby
Petráň Michal - 1988 /přestup z SK Ronov nad Doubravou
Rek Jan - 1985 / hostování z SK Ronov nad Doubravou

Odchody pro jaro 2010 :

Opočenský Jaroslav - 1984 / hostování v SK Rozhovice


Příchody pro podzim 2009 :

Culek František
- 1987 / přestup z SK Ronov nad Doubravou
Kamenský Petr - 1989 / přestup z SK Ronov nad Doubravou
Krátký Viktor - 1990 / host z ŽSK Třemošnice
Bohatý Jan - 1988 / host z ŽSK Třemošnice
Zbořil Ladislav - 1978 / host z ŽSK Třemošnice do 30.6. 2010
Fidra Dušan - 1972 / host z ŽSK Třemošnice do 30.6. 2010
Forman Marek - 1974 / ze Spartak Žleby do 31. 12. 09
Ruml Jan - 1989 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30.6. 2010
Valenta Miroslav - 1990 / host z SK Ronov nad Doubravou do 31. 12. 09
Opočenský Jaroslav - 1984 / návrat z hostování


Odchody pro podzim 2009 :

Spěvák Milan - přestup do SK Ronov nad Doubravou
Skokan Lukáš -1986 / návrat do SK Křižanovice
Vašíček Jakub
- 1989 / návrat do ŽSK Třemošnice
Rek Jan - 1985 / návrat do SK Ronov nad Doubravou
Minařík Jaroslav - 1989 / návrat do SK Ronov nad Doubravou
Šindelář Jiří - 1985 / návrat do TJ Slavoj Vrdy
Kasal Jan - 1973 / návrat do Lipoltic