ObrazekV prvním kole IV. třídy přijedou v sobotu 8. 8. Jenišovice.
Utkání začíná v 17. hodin a píská ho rozhodčí Novotný.

Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Jenišovice - 5 : 2 (3 : 0)
Branky : Kříž,Veselý,Pokorný (z penalty),Virag,Forman - Vopařil,Zrůst

První utkání nového ročníku začínalo stejně jako loni, kdy do Žl Chvalovic přijelo mužstvo Jenišovic. Domácí sice nastoupili nekompletní (chyběl Pospíšil, Jar. Opočenský, Krátký), ale přesto se ve 20 minutě ujali vedení brankou Kříže i když předtím už měl několik tutovek, ale neproměnil. Ve 37 minutě kdy na jeden dokek po ose Bohatý, Forman a zakončuje Veselý na 2 : 0. Ve 43 minutě pronikl do vápna Kříž a byl faulován, nařízenou penaltu proměnil Pokorný 3 : 0. Do druhého poločasu nenastoupil Kříž (zranění), ale nahradil ho střídající Martin Virag který v 65 minutě zvýšil na 4 : 0. Hosté se dostali do vážnější šance až v 70 minutě a hned z toho byla branka. Naštěstí v 75 minutě pojistil výhru Forman střelou z dálky - 5 : 1. Hosté vystělil ještě jednou a v 88 minutě snížili na konečných 5 : 2.

Sestava : Fidra - Pokorný, Hnátnický, Kamenský, Staněk, Forman, Bohatý, Zbořil, Kříž, Šimonka, Veselý (Culek, Chaloupka, Virag)

Aktuální výsledky IV. třídy naleznete - ZDE

.

Ve 2. kole zajíždíme do Prachovic.

ObrazekVe druhém kole IV. třídy zajíždíme 16. 8. (neděle) do Prachovic.
Utkání začíná v 17. hodin.

SK Holcim Prachovice B - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 5 (1 : 2)
Branky : Veselý 2, Forman, Kamenský, Chaloupka

Sestava : Fidra - Pokorný, Hnátnický, Kamenský, Staněk, Forman (Míšek), Bohatý, Zbořil (Pospíšil), Opočenský Jar., Chaloupka, Veselý (Virag)

.

Ve 3. kole hostíme mužstvo SK Chrast B.

ObrazekVe 3. kole IV. třídy hostíme 22. 8. (sobota) SK Chrast B.

Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast B - 3 : 1 (1 : 1)
Branky : Veselý, Opočenský Jar., Virag

První poločas byl poměrně vyrovnaný a ve 30. min Veselý po přihrávce Formana dává na 1 - 0 .Hosté však již v nastaveném čase po faulu Opočenského vyrovnávají na - 1 : 1. A tak mohly mrzet neproměněné šance Veselého. Po změně stran se hra přelévala a z mírné převahy domácích přišel po střele Opočenského v 75 minutě druhý gol - 2 : 1. V 85 minutě po zmatcích v Chrastecké obraně se štěstím doráží Virág - 3 : 1. Ještě Kříž mohl zakončit utkání golem,ale střelný prach po zranění šetřil.

Sestava : Fidra, Pokorný, Kamenský, Staněk, Opočenský Jar., Forman, Bohatý, Zbořil(Virag), Šimonka (Culek),Veselý, Chaloupka (Kříž).

.

Ve 4. kole prohra " debakl" s mužstvem Sokol Zaječice.

ObrazekVe 4. kole IV. třídy jsme zajížděli 30. 8. (neděle) do Orle kde hraje svoje domácí utkání Sokol Zaječice.

Sokol Zaječice - Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 1 (0 : 0)
Branky : Forman

První poločas se odehrával v režii domácích Zaječic a tak mohly domácí litovat zahozených
šancí. Za zmínku snad jen střela Veselého a Formana. Branky začali padat až po poločase když v 60. minutě domácí proměnili jednu z mnoha šancí. Chvalovice po rozehrávce Bohatý, Forman a zakončující Veselý sice snížili,ale velice nepřesný rozhodčí branku Veselému neuznal pro údajné postavení mimo hru. Myslím, že to ovlivnilo průběh a tak klidnější domácí přidali další dvě branky. Ještě se nám Formanem po krásné přihrávce od Bohatýho podařilo vykřesat naději, ale když vzápětí sudí neodpískal jasnou penaltu na pronikajícího Formana tak naše naděje pohasli a domácí pečetili na konečných - 4 : 1.

Sestava : Krátký - Pokorný, Opočenský (Zbořil), Kamenský, Hnátnický, Pospíšil, Staněk(Culek), Bohatý, Forman, Veselý, Kříž (Virág)

.

Ve 6. kole zajíždíme k mužstvu Sokol Krouna B.

ObrazekVe 6. kole IV. třídy zajíždíme 13. 9. (neděle) k mužstvu Sokol Krouna B.
Utkání začíná v 17. hodin. Odjezd v 15. 15 hodin

Sokol Krouna B - Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 2 (0 : 2)
Branky : vlastní, Veselý

Povinné, leč utrápené vítězství. Na těžkém terénu jsme zahodili mnoho šancí a tak můžem být spokojeni jen s body.

Sestava : Krátký - Pokorný, Opočenský, Kamenský, Hnátnický, Zbořil (Virág), Staněk, Bohatý, Pospíšil (Ruml), Kříž (Chaloupka),Veselý

Přítomni (nehráli) : Culek, Forman,Vašíček.

.

V 7. kole jme hostili 19. 9. mužstvo SSS Kočí.

ObrazekV 7. kole IV. třídy jsme hostili 19. 9. (sobota) mužstvo SSS Kočí.
Utkání začíná v 16. 30 hodin.

Sokol Žlebské Chvalovice - SSS Kočí - 3 : 3 (0 : 1)
Branky : Pospíšil, Zbořil, Opočenský

K zápasu jen krátce.Podali jsme špatný výkon a tak jsme po zásluze prohrávali 1 : 3. Nestráceli jsme vůli po vítězství což se sice nepodařilo alespoň jsme v poslední minutě po přímém kopu Opočenským zachránili bod.

Sestava : Krátký - Pokorný, Opočenský, Pospíšil (Šimonka),Ruml, Culek (Staněk), Kamenský, Forman, Bohatý, Zbořil (Virag),Veselý.

.

V 8. kole debakl ve Svratouchu !!!

ObrazekV 8. kole IV. třídy jsme hráli 27. 9. (neděle) ve Svratouchu.

Sokol Svratouch - Sokol Žlebské Chvalovice - 5 : 0 (1 : 0)
Branky :

Chvalovice odjely do Svratouchu, jak bez trenéra Kamenského (dovolená), tak bez zraněných Pokorného (kotník),Virága (zranění tváře), Veselého (pracovní povinnosti),v jedenácti lidech a přesto výsledek je dle zpráv krutý.Chvalovice hráli fotbal a domácí dávali z brejkú branky.

Sestava : Krátký, Opočenský, Hnátnický, Culek, Kamenský, Pospíšil, Bohatý, Forman, Staněk, Zbořil, Kříž.

.

V 9. kole prohra doma s mužstvem Tatran Ctětín.

ObrazekV 9. kole IV. třídy se hrálo 3. 10. (sobota) s mužstvem T. Ctětín.
Utkání začíná v 16. hodin.

Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín - 2 : 5 (2 : 2)
Branky : Forman, Kamenský

Domácí vedli již dva nula,ale pak nepochopitelně přestali hrát a hosté více toužící po vítězství si tři body za bojovnost zaslouží. Zápas ovlivnilo i neproměnění tří vyložených šancí.

Sestava: Krátký, Staněk, Hnátnický, Bohatý, Pospíšil, Culek, Forman, Opočenský, Kamenský, Zbořil, Veselý (Vašíček).

Marodka : Virag, Pokorný, Šimonka, Chaloupka
omluveni : Kříž

.

V 10. kole prohra s mužstvem SK Chroustovice.

ObrazekV 10. kole IV. třídy hrajeme 10. 10. (sobota) na hřišti SK Chroustovice.

SK Chroustovice B - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 1 (2 : 0)
Branky : Veselý

Chvalovické torzo přijelo do Chroustovic bodovat,ale přes velkou snahu hráčů se záměr nepodařil. Pro zranění do konce podzimní části nebudou moci zasáhnout hráči Kříž (vážné poranění oka),Virág (zlomenina lícní kosti), Šimonka(odražení paty), Míšek (poranění ruky),k zápasu se pro chřipku omluvil Forman a Zbořil, pro rodinné povinnosti Hnátnický. Věřím,kdybychom jely v plné síle tak bychom neprohráli.I takto byla prohra velmi krutá a dělba bodů by byla zasloužená.Trenér po zápase hráčům poděkoval za přadvedenou hru a bojovnost. Červenou kartu dostal v 70. minutě Pokorný

Sestava : Krátký, Opočenský, Culek, Kamenský, Ruml, Staněk, Bohatý, Pokorný, Veselý, Vašíček, Pospíšil (Rolenec)

.

Utkání 11. kola Žl. Chvalovice - Tuněchody B odloženo.

ObrazekUtkání 11. kole IV. třídy 17. 10. (sobota) bylo pro špatný terén odloženo.

Mužstva se dohodla na náhradním termínu 14. 11. 2009

.

Ve 12. kole výhra u mužstva TJ Bítovany B.

ObrazekVe 12. kole IV. třídy hrajeme 24. 10. (sobota) v Bítovanech.
Utkání začíná ve 14. 30 hodin.
Odjezd ve 13. hodin.

TJ Bítovany B - Sokol Žlebské Chvalovice - 0 : 6 (0 : 2)
Branky : Kříž 3, Kamenský 2, Pospíšil

Chvalovice jeli do Bítovan se snahou bodovat.Do mužstva se po vážných zraněních vrátili Kříž a Virág a na týmu odhodlaném přivést body to bylo znát. Do branky se sice musel postavit hráč z pole Veselý ,ale ten udržel pro Chvalovice první letošní nulu. (Krátký -stužkovák, Fidra - rodinné povinnosti, Rolenec - pracovní povinnosti). Bítovany sice ve třetí minutě nastřelili tyč,ale pak vše již hasil Veselý. Také návrat Kříže byl velice ůspěšný a hned při svém debutu zaznamenal čistý hatrick.Další ůtočník Kamenský mohl přidat ještě ke svým dvěma zásahům další dvě,když ale špatně řešil svoje samostatné ůniky.Zápas si hráči užily a pro Bítovany to mohlo skončit i dvouciferně.

Sestava : Veselý, Opočenský, Hnátnický, Culek, Ruml (Šimonka), Zbořil, Forman, Bohatý, Pospíšil, Kříž, Kamenský (Virág).

přítomen : Vašíček

.

Ve 14. kole výhra v Trhové Kamenici.

ObrazekVe 14. kole IV. třídy hrajeme 28. 10. (středa) v T. Kamenici.
Odjezd ve 13. 15 hodin.

SK Trhová Kamenice - Sokol Žlebské Chvalovice - 0 : 3 (0 : 2)
Branky : Zbořil, Kamenský, Opočenský

Chvalovice se již ve druhé min.ujali vedení po brance Zbořila a to mužstvo uklidnilo.Větší vůlí po vítězství pak svoji bojovností dokráčelo ke třem důležitým bodům.

Sestava : Krátký, Opočenský, Culek, Hnátnický, Staněk, Pospíšil, Zbořil, Forman, Bohatý, Kamenský, Kříž (Virag,Vašíček)

.

Ve 13. kole výhra nad mužstvem Orel Hlinsko.

ObrazekVe 13. kole IV. třídy hostíme 31. 10. (sobota) mužstvo Orel Hlinsko.
Utkání začíná ve 14. hodin.

Sokol Žlebské Chvalovice - Orel Hlinsko - 6 : 2 (2 : 1)
Branky : Kříž 3, Němec, Virág, Míšek

Žl. Chvalovice šly do vadeni po brance navrátilce Němce již v 7 minutě. Dobře hrající hosté,ale v 15.min vyrovnaly a zápas byl opět otevřen. Naštěstí ve 31 minutě Kříž proměnil jednu za svých tipických šancí a
to mužstvo uklidnilo. Po změně stran zaúřadoval opět Kříž po ose Opočanský a pěkná rychlá přihrávka Veselého.Násladná branka Virága hru rozhodla i když hosté ještě snížili na - 4 : 2.

Sestava : Krátký, Opočenský, Culek, Bohatý, Ruml, Zbořil, Forman, Veselý, Virág, Němec, Kříž (Míšek,Vašíček)

Omluveni : Hnátnický, Staněk, Pospíšil, Šimonka.

.

V 15. kole výhra nad mužstvem TJ Městec.

ObrazekV 15. kole IV. třídy hostíme 7. 11. (sobota) mužstvo TJ Městec.

Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Městec - 5 : 3 (3 : 1)
Branky : Veselý 2,Forman,Kříž,Hnátnický - Opršal Milan 3

Krátce k utkání : Hosté se ujali vedení v 15. minutě, ale domácí od 31. minuty zápas otočili. Pak již hosté jen převážně diskutovali a mohly být rádi že domácí útočníci zahazovali vyložené šance. Nejlepším hráčem hostí byl střelec branek Opršal.

Sestava domácích: Krátký, Opočenský, Hnátnický, Culek, Pospíšil, Veselý, Forman, Bohatý, Zbořil, Kamenský, Kříž (Staněk, Míšek)

.

V dohrávce 11. kola prohra s mužstvem Tuněchody B.

ObrazekV dohrávce 11. kola IV. třídy hostíme 14. 11. (sobota) mužstvo Tuněchody B.

Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 0 : 2 (0 : 0)
Branky :

Po vyrovnaném prvním poločase hosté vstřelili po chybě Opočenského úvodní branku. Domácí otevřeli hru , ale dobře chytajícího Kudyna neprostřelil ve vyložených šancí Veselý, Forman ani Virág.Domácím se poslední zápas moc nevyvedl. Po podzimu můžem litovat neproměňování ložených šancí,chyb obrany,ale také zdravotních lapálií.K poslednímu zápasu nemohl opět nastoupit zraněný kanonýr Kříž. Zimní pauza nám určitě příjde vhod, abychom se zdravotně daly dopořádku a potrénovaly na jaro.

Sestava : Krátký - Opočenský, Pospíšil, Culek, Hnátnický, Veselý, Bohatý, Forman, Zbořil, Kamenský,Virág (Staněk,Míšek,Vašíček)