Jdi na obsah Jdi na menu

Články jaro 2013

.

IV. třída 26 kolo.

mic2.jpgSokol Žlebské Chvalovice hostí v mistrovském utkání 26. kola IV. třídy mužstvo Tatran Miřetice B. Utkání se hraje v sobotu 15. června, začátek je stanoven na 17 h., řídí ho rozhodčí : Paleček

Žlebské Chvalovice - Tatran Miřetice B - 1 : 4
(1:1)
Branky : Němec

Hráči Miřetic přijeli po čekací době a tak o výsledku rozhodne disciplinární komise. V následném přátelském utkání dovršili hráči Chvalovic letošní zmar a prohráli 4 : 1.

.

IV. třída 25 kolo + dohrávka 24. kolo.

mic2.jpgSokol Žlebské Chvalovice zajíždí k utkání mistrovského utkání 25. kola IV. třídy na hřiště Mezilesí Načešice B. Utkání se hraje v sobotu 8. června, začátek je stanoven na 17 h., řídí ho rozhodčí : Jehlár

Načešice B - Žlebské Chvalovice -
7 : 2 (4:1)
Branky : Němec z pen., Veselý

Hosté z Chvalovic se k derby nesešli a tak výsledek je jaký je. Špatný přístup hráčů ze základní sestavy, kteří se neomluvili. V zápase musel na pozici stopera Kamenský a po jeho nedůrazu jsme třikrát inkasovali laciné góly. Také dvě hrubky golmana Vašíčka se podepsala pod výsledek.

Sokol Žlebské Chvalovice hostí v dohrávce mistrovského utkání 24. kola IV. třídy mužstvo Kočí. Utkání se hraje v neděli 9. června, začátek je stanoven na 17 h., řídí ho rozhodčí : Novotný

Žlebské Chvalovice - SSS Kočí - 0 : 6 (0:1)

Chvalovice stačili pouze do poločasu. Domácí se snažili a hosté těžili z rychlých protiútoků. Bezzubý útok domácích a 2 chyby Vančury uklidnili hostující hráče.

.

IV. třída 23. kolo.

mic2.jpgSokol Žlebské Chvalovice zajíždí k mistrovskému utkání 23. kola IV. třídy na hřiště TJ Luže B. Utkání se hraje v neděli 26. května, začátek je stanoven na 17 h., řídí ho rozhodčí : Horák

TJ Luže B - Žlebské Chvalovice - 2 : 1 (1 : 0)
Branky : Veselý

Hosté z Chvalovic šli v 10. min do vedení brankou Veselého po pěkné kombinaci
Kamenský,Němec a zakončující Veselý. Vyrovnáno bylo ve 30. minutě vlastním golem hostů. Po poločase domácí po jedné rychlé kombinaci zvýšili
náskok na 2:1 a ten uhlídali až do konce. Zápasu by slušela remíza ale opět
neproměněné šance Veselého,nastřelená tyč Kamenským,Vašíčkovu ránu vytěsnil
domácí golman a také špatné zakončení Pospíšila L. dokazuje letošní střeleckou mizerii.

.

IV. třída 22. kolo.

mic2.jpgSokol Žlebské Chvalovice hostí v mistrovském utkání 22. kola IV. třídy mužstvo Sokol Krouna B. Utkání se hraje v sobotu 18. května, začátek je stanoven na 17 h., řídí ho rozhodčí : Jehlár

Žlebské Chvalovice - Sokol Krouna B - 2 : 2 (2 : 2)
Branky : Veselý 2

V prvním poločase vyrovnaný duel a po změně stran domácí přidali na
iniciativě, ale bez golového efektu i protože Veselý v 75. minutě neproměnil
pokutový kop.

.

IV. třída dohrávka 16. kolo.

mic2.jpgSokol Žlebské Chvalovice hostí v dohrávaném mistrovském utkání 16. kola IV. třídy mužstvo FC Nasavrky B. Utkání se hraje ve středu 15. května, začátek je stanoven na 18 h., řídí ho rozhodčí : Novotný

Žlebské Chvalovice - Nasavrky B - 6 : 2 (4 : 1)
Branky : Kamenský 2, Vančura 2, Polák, Němec - Pešek, Dostál.

Boj o poslední místo zvládli lépe domácí,kteří se konečně probudili střelecky. Až na Veselého,který opět zahodil tři tutovky.

.

IV. třída 21. kolo.

mic2.jpgSokol Žlebské Chvalovice zajíždí k mistrovskému utkání 21. kola IV. třídy k mužstvu SK Dřenice. Utkání se hraje v neděli 12. května, začátek je stanoven na 17 h., řídí ho rozhodčí : Šeps

SK Dřenice - Žlebské Chvalovice - 7 : 1
(4:1)

Domácí prokázali roli favorita a vyučili nás v zakončování akcí. Veselý zahodil tři šance,Němec a Kamenský také jednu loženku.

.

IV. třída dohrávka 15. kolo.

mic2.jpgSokol Žlebské Chvalovice zajíždí k dohrávce mistrovského utkání 15. kola IV. třídy k mužstvu FK Kameničky B. Utkání se hraje ve středu 8. května, začátek je stanoven na 17 h., řídí ho rozhodčí : Žďánský

Dospělí 8. 5. s mužstvem SK Tuněchody B / dohrávka
FK Kameničky B - Žlebské Chvalovice - 4 : 1
Branky : Polák

V prvním poločase jsme byly o kousek lepším týmem,ale tři neproměněné šance
Viraga ,jedna Veselého ,Vančury a Spěváka nás opět můžou mrzet i proto ,že jsme dostali branku do šatny a po poločase nás domácí zmrazli dalším rychým gólem a po zásluze zvítězili.

.

IV. třída (20. kolo)

mic2.jpgDospělí 4. 5. s mužstvem SK Tuněchody B
Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 1 : 3 (0:1)
Branky : Veselý - Horák,Havel,Faltejsek

Přes mírnou převahu domácích by zápasu slušela remíza,ale produktivnější
hosté to nedopustili a vydrželi i závěrečný 15min tlak na jejich branu.

.

IV. třída (dohrávka 14. kolo)

mic2.jpgDospělí 1. 5. s mužstvem SK Vortová
Žlebské Chvalovice - SK Vortová - 6 : 1 (2:1)
Branky : Němec 3, Veselý 2, Zita

Hráči Vortové přijeli k dohrávce 14 kola jen s osmi hráči a vzdorovali domácím velmi statečně celý první poločas.

.

IV. třída (18. kolo) - Výhra nad 1. FC Bojanov.

mic2.jpgSokol Žlebské Chvalovice hostil v mistrovském utkání 18. kola IV. třídy mužstvo 1. FC Bojanov. Utkání se hrálo v sobotu 20. 4.

Žl. Chvalovice - Bojanov - 5 : 2 (4:2)
Branky : Veselý 2, Novák 2, Polák

V 15. min. domácí vedli tři nula a zdálo se ,že hostům vrátí podzimní
osmigólový příděl. Jenže bojovní hosté z Bojanova nic nevzdali a ve 22. minutě byl stav 4 : 2 a zadálo se, že to bude velká přestřelka. Jenže pak už došel střelcům prach a po změně stran zvýšil domácí Polák skóre svou výstavní šibenicí na konečných 5 : 2.