Jdi na obsah Jdi na menu

.

Krátké zhodnocení podzimu 2007.

ObrazekHodnocení podzimu 2007.

Podzimní část a účast po letech ve čtvrté třídě jsme si asi představovali jinak. Začátkem soutěže jsme soupeře podcenili a také jsme doplatili na velkou marodku hráčů. Když se však zadíváme na tabulku a promítneme pět remíz,tak se dá hovořit i o smůle. Doufejme ,že jarní část přinese více radosti a optimismu. Budeme se snažit dostat do popředí a lídrům hru znepříjemnit

.

Hlásíme změny v mužstvu před jarem 2008.

ObrazekZměny v mužstvu před jarní sezonou.

Změny v mužstvu odchody :

Milan Spěvák odchod na hostování do SK Ronov nad Doubravou (do 30.6. 2008)
Jaroslav Opočenský odchod na hostování do SK Třemošnice (do 30.6. 2008)
Hronek Miloš odchod na hostování do Slavoj Vrdy

Změny v mužstvu příchod :

J. Šindelář příchod na hostování z TJ Slavoj Vrdy (do 30. 6. 2008)
Martin Virag příchod na hostování z SK Třemošnice (do 30. 6. 2008)

.

V mistrovském utkání doma výhra nad Tatranem Ctětín.

ObrazekPrvní mistrovské utkání 5. 4. doma s Tatranem Ctětínem.

Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín - 4 : 2
(1 : 2)
Branky : Dočekal 2, Veselý 2

Utkání bylo od začátku zajímavé. Domácí se ujali ve 20. minutě vedení Dočekalem který  po přihrávce Viraga dal k tyči - 1: 0. Hosté po této brance převzali iniciativu kterou byla vyrovnávající branka - 1 : 1. Po této brance se domácí nemohli dostat do hry a hosté ve 35. minutě vstřelili druhou branku - 1 : 2.
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí kteří zatlačili soupeře pod tlak, ale vyrovnat se jim povedlo až v 60 minutě střelou z dálky stopera Veselého - 2 : 2. Za dalších deset minut zahrál hostující hráč ve vápně rukou a Veselý vstřelil z penalty třetí branku - 3 : 2. Hosté se, ale nevzdávali a začali se tlačit před branku domácích a vytvořili si dvě tutové šance, když nastřelili tyč a poté z brankové čáry vykopával Veselý. V 85. minutě do otevřené obrany hostů zatáhl míč Rek a nacentroval přesně na nabíhajícího Dočekala který upravil na konečných 4 : 2.

Sestava :
Rolenec, Veselý, Opočenský Jiří, Trekoval, Šindelář, Zita, Rek, Dočekal, Holub (Vašíček), Kříž, Virag

.

V dalším mistrovském utkání 13. 4. prohra v TJ Orel B.

ObrazekV dalším mistrovském utkání zajíždíme na horkou půdu do Orle. Nad tamním B mužstvem jsme na podzim vyhráli doma 6 : 1. TJ Orel B vyhrál první jarní mistrovské utkání v Miřeticích B 4 : 0. Touto výhrou se TJ Orel B dostal na 13. místo a má 9. bodů.

Dospělí hrají mistrovské utkání 13. 4. 2008 v TJ Orel B.
Odjezd je v 15. 15 hodin / jede se autama.

TJ Orel B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 2 (3 : 1)
Branky : Rolenec, Opočenský Jiří

Zápas zhodnotil Tomáš Veselý : Dle mého mínění jsme zápas neodehráli špatně,ale asi ho ovlivnila první 15ti minutovka kdy nás domácí přehrávali a vynutili si přísnou první penaltu po pádu ve vápně nejlepšího hráče soupeře Machače.Také jsme od 15 minuty hrali bez vyloučeného J. Šindeláře, který dostal ČK po zbytečné druhé žluté kartě za hraní rukou.Tento vývoj hry nás zarazil a domácí si vynutili druhý pokutový kop po faulu Viraga na pronikajícího Machače. Do poločasu jsme se pomalu otřepali a snížili po rohovém kopu Rolencem. Od této chvíle jsme i v deseti byli lepším týmem a domácí hrozily jen z rychlích brejků,což se podařilojejich nejlepšímu hráči Machačovi - 3 : 1. Naše snaha o vyrovnání přišla až v 85 minutě, kdy pronikl domácí obranou Opočenský a snížil už jen na 2 : 4. Ze zápasu jsem rozčarován, hlavně z hlavního rozhodčího.

Sestava : Polenský, Veselý, Trekoval (Culek), Opočenský, Šindelář, Zita, Dočekal (Vašíček), Rek, Virag, Němec, Rolenec (Holub)

.

V dalším domácím utkání 19. 4. prohra s Miřeticemi B.

Obrazek
Dospělí hráli mistrovské utkání 19. 4. 2008 doma.

TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Miřetice B - 3 : 4 (3 : 3)
Branky : Rek, Dočekal, Zita

Hodnocení zápasu : První poločas byl vyrovnaný s mírnou převahou domácích, bohužel ke konci poločasu propadl stoper Veselý který zbytečnou kličkou umožnil jít hostům do vedení - 2 : 3. Domácí ještě stačili ještě vyrovnat. Ve druhém poločase nedal dvě tutovky Kříž (šel sám na brankaře). Hosté rozhodli zápas střelou z 25. metrů

Sestava : Rolenec, Veselý, Trekoval , Opočenský, Šindelář, Zita, Dočekal (Virag), Rek, Holub (Vašíček), Staněk (Culek)

.

V dalším mistrovském utkání 26. 4. do Jenišovic.

ObrazekDospělí jedou 26. 4. hrát mistrovské utkání do Jenišovic.
Odjezd v 15 hodin - Autobusem

Sokol Jenišovice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (0 : 1)
Branky : Kříž 2

Hodnocení zápasu : Zápas hodný spodku IV. třídy, kde ve vysoké trávě jsme před lidmi z filmu (Kožené slunce), kteří nás málem "mlátili" pullitrama prohospodařili vedení 0 : 2.

Sestava : Rolenec, Veselý, Trekoval ,Culek, Šindelář, Zita, Dočekal ,Virag , Rek, Holub (Vašíček), Kříž

.

V dalším mistrovském utkání 1. 5. do Kočí. - Dohrávka

ObrazekDospělí jedou 1. 5. hrát mistrovské utkání do Kočí.
Odjezd v 15. 30 hodin z Chvalovic a v 15. 45 h. ze Starého Dvora.
Jede se autama.

SSS Kočí - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 1 (1 : 1)
Branky : Veselý

Domácí se ujali v 10. minutě vedení po chybě naší obrany. Ve 30.min se zranil brankař Rolenec a jeho absence byla na hře znát. V 35.min sice Veselý proměnil pokutový kop odpískaný na pronikajícího Dočekala, ale ve 43.min náhradní brankař Holub podcenil po vzoru " P.Čecha "střelu a opět jsme prohrávaly. Po změně stran jsme se snažily vyrovnat, ale ostře hrající domácí z rychlého protiútoku upevnily vedení.

Sestava : Rolenec (Holub), Rek, Trekoval, Šindelář, Opočenský (Vašíček), Culek, Dočekal , Staněk, Veselý, Zita, Kříž.

.

V dalším mistrovském utkání 4. 5. do Zaječic. - hřiště Bítovany

ObrazekDospělí jedou 4. 5. hrát mistrovské utkání do Zaječic.
Odjezd v 15. 30 hodin. - hraje se na hřišti v Bítovanech.

Sokol Zaječice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 7 : 1 (0 : 1)
Branky : Rek

Zatím krátce k utkání : Ještě 30. minut před koncem Chvalovice vedli 1 : 0. Pak, ale začal úřadovat ... Domácí kopali 3.penalty atd...

.

V dalším mistrovském utkání 10. 5. doma Prachovice B

ObrazekDospělí hráli mistrovské utkání 10. 5. 2008 doma.
Utkání začíná v 17. hodin

TJ  Žlebské Chvalovice - SK Holcim Prachovice B - 2 : 6 (2 : 0)
Branky : Veselý, Dočekal

Domácí ještě v 60.minutě vedli 2 : 0, ale během 15.minut dostali 4 branky a totálně odešli.Jěště za stavu 2 : 0 domácí Veselý neproměnil pokutový kop. Hra různých poločasů a ukázky produktivity. Kdyby domácí dali do poločasu Prachovicím 6 branek, nikdo by se ze 100 diváků nedivil. Po poločase Prachovice zůročili produktivitu na 100%.

.

21. kolo - IV. třída Chrudimska

ObrazekDospělí hrají mistrovské utkání 17. 5. 2008  v T. Kamenici.
Odjezd v 15. 30 hodin

SK Trhová Kamenice - TJ  Žlebské Chvalovice - 4 : 3 (0 : 2)
Branky : Zita, Dočekal, Veselý

K zápasu se nedostavil hlavní rozhodčí Kišš a tak musel utkání řídit laik z řad T.Kamenice. Zápas se musel pro nepřízeň počasí také asi na 15.min přerušit co určitě poznamenalo vývoj zápasu.V prvním poločase se hrálo spíše vodní polo. V zápase  jsme už jako po několikáté vedli 2 : 0 a přesto se nám nepodařilo vyhrát. První poločas jsme vyhráli opět 2 : 0 po brankách Dočekala a Zity, ale po změně stran a hrubé chybě stopera Veselého,který načal domácí obrat,jsme opět prohráli.Špatný odkop Veselého 2 : 1. Pak naší obranou prochází domácí útočník 2 : 2. Po špatném zpracování záložní řady se vrací míč na prsa Veselého, který špatně zpracovává míč a je to 2 : 3. Po špatně vhozeném autu Culkem,který ho rozehrává na Šindeláře a ten špatně odkopává 2 : 4. V 80.min neproměňil Rek pokutový kop a tak už jen v 85.min Veselý snížil na 4 : 3. Zápas jsme od 15.min hrali v 10 protože se nám zrani Vašíček.

Sestava : Holub, Veselý, Trekoval, Vašíček, Šindelář, Culek, Dočekal, Zita, Staněk, Rek
, Němec.

.

22. kolo - IV. třída Chrudimska

ObrazekDospělí hrají mistrovské utkání 24. 5. 2008  doma.
Začátek od 17. hodin

TJ  Žlebské Chvalovice - TJ Městec - 3 : 3 (1 : 1)
Branky : Trekoval, Rek, Hronek

Další utkání ve kterém domácí přišli o body. Hosté v prvním poločase dali z jediné akce branku střelou pod břevno. Domácí do poločasu vyrovnali z přímého kopu. Ve druhém dali hosté  ze začátku tyč a břevno. Domácím se, ale povedlo dát během dvou minut dvě braky na 3 : 1. Hosté dokázali vyrovnat v 75. minutě.

Sestava : Holub, Veselý, Trekoval, Vašíček, Šindelář, Culek, Dočekal, Zita, Opočenský J. ml., Rek, Kříž (Míšek, Opočenský J. st..)

.

23. kolo - IV. třída Chrudimska

ObrazekDospělí hrají mistrovské utkání 31. 5. 2008 v Holetíně.
Začátek od 17. hodin. Odjezd autobusu je v 15 hodin.

Sokol Holetín - TJ  Žlebské Chvalovice - 5 : 1 (4 : 0)

Už v první minutě netrefil hostující Kříž prázdnou branku. Domácí vystřelili do 30 minuty 4x na branku a vedli  4 : 0 a po zásluze vyhráli. Nám chyběl zraněný Dočekal (výron v kotníku) a tři golmani. Sokol Holetín si postup zaslouží a tímto mu gratulujeme k postupu do III. třídy.

Sestava : Opočenský J. st , Staněk, Trekoval, Vašíček, Šindelář, Culek, Virag, Zita, Opočenský J. ml., Rek, Kříž (Veselý)

.

24. kolo - IV. třída Chrudimska

ObrazekDospělí hrají mistrovské utkání 7. 6. 2008 doma.

TJ  Žlebské Chvalovice - Sokol Krouna B - 4 : 1 (1 : 1)
Branky : Veselý 3, Hronek

Celé mužstvo bojovalo skvěle a nejenom že se podařilo dát Veselému tři branky, ale dle mého dobře odehrál stoper Rek a zachytal náhradní brankář Pokorný. Doufejme, že i Kříž prolomí střelecké trápení.

Sestava : Pokorný, Rek, Šindelář, Trekoval, Culek,Virag  (Němec), Zita,Vašíček (Míšek), Veselý, Hronek, Kříž (Holub).

.

25. kolo - IV. třída Chrudimska

ObrazekDospělí hráli mistrovské utkání 14. 6. 2008 ve Dřenicích.
Začátek od 17. hodin. Odjezd auty je v 15. 45 hodin.

SK Dřenice B - TJ  Žlebské Chvalovice - 2 : 6 (2 : 2)
Branky : Veselý 2, Rek 2, Kříž 2

Do zápasu jsme vstoupili velkým tlakem a prvních deset minut jsme domácí k ničemu nepustíli. Bohužel poté Virag špatně přihrál a domácí z první šance vstřelili branku - 1:0. Hned po rozehrání ve středové řadě Zitou se k míči dostává Vašíček a chce překvapit střelou brankaře ale svezlo se mu to a byl z toho pěkný centr na hlavu Kříže - 1 : 1. Do poločasu ještě po zaváhání naší obrany domácí vytěžili branku na 2 : 1. Hned poté po faulu na Viraga Rek z přímého kopu vyrovnává na  - 2 : 2. Po poločase Veselý přihrál Křížovi na značku poutového kopu Kříž dal na - 2 : 3. Při další akci dal Kříž přihrávku Veselému a ten přidal čtvrtou branku - 2 : 4. V další akci zatáhl míč Staněk přesnou přihrávkou před branku naservíroval Veselému a bylo to - 2 : 5. Zápas pečtil Rek krásnou střelou z 25 metrů a dovršil náš dobrý výkon na - 2 : 6.

Bohužel se zranil v utkání  Martin Virag má oboustranný víron v kotníku (noha v sádře)

Sestava : Pokorný, Rek, Šindelář, Trekoval, Culek,Virag  (Staněk), Zita,Vašíček (Míšek), Veselý, Hronek (Rolenec), Kříž

Aktuální výsledky IV. třídy naleznete - ZDE

.

26. kolo - IV. třída Chrudimska

ObrazekDospělí hrají mistrovské utkání 21. 6. 2008 doma.
Začátek od 17. hodin.

TJ  Žlebské Chvalovice - SK Chroustovice B - 1 : 4 (0 : 2)
Branky : Šindelář

Bohužel musím napsat, že hosté měli pět šancí a dali čtyři branky a jednu tyč. Vše začalo ve 20. minutě vlastní brankou chvalovického Zity - 0 : 1. Hosté za deset minut přidali druhou branku - 0 : 2. Ve druhém poločase měli domácí až drtivý tlak, ale ani ty nejvyloženější šance neproměnili. Naopak hosté ze třech protiútoků vstřelili dvě branky a tyč. Domácí snížili až v 90 minutě z penalty Šindelářem. Po ukončení utkání následovala rozlučka ("zdravích a zraněných" hráčů) se sezonou 2007 / 2008.

Sestava : Pokorný, Rek, Šindelář, Trekoval, Culek, Staněk, Zita,Vašíček (Míšek), Veselý, Hronek (Rolenec), Kříž  (Holub)