V 1. mistrovském utkání IV. třídy prohra ve Ctětíně

ObrazekK prvnímu mistrovskému utkání IV. třídy jedeme 12. 8. 2007 do Ctětína.
Odjezd je v 15 : 45 hodin jede se autama.

T. Ctětín - TJ Žlebské Chvalovice - 2 : 1 (0 : 0)

Chvalovice vedli brankou Veselého. Domácí, ale se štěstím utkání otočili.

Rolenec - Opočenský Jaroslav, Trekoval, Spěvák, Pokorný, Rek Jan, Dočekal, Zita, Staněk, Veselý, Hronek (Studnička, Vašíček, Míšek)

.
.

Ve 2. mistrovském utkání IV. třídy výhra nad TJ Orel B.

ObrazekV dalším mistrovském utkání IV. třídy hrajeme doma v Sobotu 18. 8. 2007 s TJ Orle B.
Utkání začíná v SOBOTU 18. 8. od 17. hodin.

TJ  Žlebské Chvalovice - TJ Orel B - 6 : 1 (3 : 0)
Branky : Rek J. 2, Míšek, Studnička, Hronek, Spěvák

Sestava :
Rolenec - Opočenský Jaroslav, Trekoval, Spěvák, Culek, Rek Jan, Dočekal, Míšek, Staněk, Veselý, Hronek (Studnička, Vašíček, Zita)

.
.

Ve 3. mistrovském utkání IV. třídy prohra v Miřeticích.

ObrazekVe třetím mistrovském utkání IV. třídy hrajeme Neděle 26. 8. 2007 v Miřeticích.
Odjezd autama v 15 : 45 hodin - autama.

Tatran Miřetice B - TJ  Žlebské Chvalovice - 4 : 2
Branky : Zita, Spěvák

Sestava :
Rolenec - Opočenský Jaroslav, Trekoval, Spěvák, Culek, Rek Jan, Dočekal, Míšek, Staněk, Veselý, Hronek (Vašíček, Zita)

.
.

Ve 4. mistrovském utkání IV. třídy remíza s Jenišovicema.

ObrazekVe čtvrtém mistrovském utkání IV. třídy hrajeme Sobota 1. 9. 2007 doma od 17. hodin s Sokol Jenišovice.

TJ  Žlebské Chvalovice - Sokol Jenišovice - 4 : 4
Branky : Veselý 2, Rolenec 2

Sestava :
Něměc, Opočenský, Trekoval, Spěvák, Culek, Dočekal, Zita, Vašíček, Rek, Veselý, Rolenec

Domácí podcenili soupeře.Hosté otočili ze 3 : 1 na 3 : 4 ,ale domácí ještě v závěru
vyrovnali.

.
.

V 5. mistrovském utkání IV. třídy remíza doma se Zaječicema.

ObrazekV dalším mistrovském utkání se střetneme s nováčkem soutěže Sokol Zaječice. Utkání se hraje v sobotu 8. 9. od 17 hodin.

TJ  Žlebské Chvalovice - Sokol Zaječice - 1 : 1
Branky : Dočekal

Dělba bodů je zcela zasloužena.

Sestava :
Něměc, Opočenský, Trekoval, Spěvák, Staněk, Dočekal, Zita, Míšek, Rek, Veselý, Kříž (Rek V., Culek, Vašíček)

.
.

V 6. mistrovském utkání IV. třídy remíza z Prachovic.

ObrazekV dalším mistrovském utkání se střetneme s nováčkem soutěže SK Holcim Prachovice B. Utkání se hraje v sobotu 15. 9. od 16. 30 hodin.

Prachovice B - Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (1 : 0)
Branky : Veselý, Trekoval

Domácí nedali v prvním poločase několik šancí Kořínkem. Domácí Kořínek, ale do poločasu přece jenom jednu šanci proměnil. Do druhého počasu vstoupilo lépe mužstvo Chvalovic. V 60 minutě vyrovnal Veselý - 1 : 1. V 78 minutě z penalty Kořínek dal na - 2 : 1. Hosté se nevzdali a v 81 minutě vyrovnali Trekovalem na konečných - 2 : 2.

Sestava :
Polenský, Opočenský Jar., Trekoval, Spěvák, Dočekal (Staněk), Zita, Míšek (Vašíček), Rek, Culek´(Holub), Veselý, Kříž

.
.

V 7. mistrovském utkání IV. třídy výhra s Trhovou Kamenicí.

ObrazekV 7. mistrovském utkání se střetneme doma s mužstvem SK Trhová Kamenice. Utkání se hraje v sobotu 22. 9. od 16. 30 hodin.

TJ Žlebské Chvalovice - T. Kamenice - 2 : 1 (1 : 1)

Zápas nevalné úrovně. Hostům byl ve 30.minutě vyloučen hráč Pytlík který fauloval v jasné šanci
Dočekala. Přesto se hosté ujali do poločasu do vedeni. Domací po změně stran vývoj zápasu nevalného utkání otočily.

Sestava :
Polenský, Opočenský Jar., Trekoval, Spěvák, Dočekal , Staněk, Zita, Vašíček, Rek, Culek, Veselý (Míšek, Pokorný)

.
.

V 8. mistrovském utkání IV. třídy prohra v Městci.

ObrazekV 8. mistrovském utkání se jedeme do TJ Městec. Utkání se hraje neděle 30. 9. od 16. 30 hodin.

TJ Městec - TJ Žlebské Chvalovice - 4 : 1
Branky : Spěvák

Sestava :
Polenský, Pokorný, Trekoval, Spěvák, Rek J., Dočekal (Culek ), Zita, Staněk, Rek V.,(Rolenec), Veselý, Kříž (Vašíček).

Na našeho neoblíbeného soupeře jsme vlétli jako sršni, ale s tupejma žihadlama. První poločas se většinou hrál na polovině domácího Městce, ale po našich chrubkách Spěváka a Pokorného městečtí trestali. Po změně stran jsme chtěly zápas otočit a po špatně rozahraném přímém kopu Zity a Vašíčka nám domácí z rychlého brejku daly třetí a zlomový gol. Slabší chvilku si vybral i brankař Polenský po přímém kopu domácího hráče.Čestný úspěch zaznamenal Spěvák. Konečný stav je pro nás krutý.

.
.

V 9. mistrovském utkání IV. třídy prohra doma s Holetínem.

ObrazekV 9. mistrovském utkání hrajeme doma s mužstvem Sokol Holetín.
Utkání se hraje v sobotu  6. 10. od 16. hodin.

TJ Žl. Chvalovice - Sokol Holetín - 1 : 3 (1 : 3)
Branky : Veselý

Hosté se představili dobrou obranou hrou.Po většinu zápasu se hrálo na polovině Holetína,ale ten nás trestal z rychlích brejků Havla.Opět jsme v útoku otupěly a obrana vytvořila chyby.

Sestava  :
Polenský, Pokorný, Spěvák, Trekoval, Rek J.,Veselý,Vašíček (Míšek), Zita, Staněk, Rek V.,(Rolenec), Culek (Hronek).

.
.

V 10. mistrovském utkání IV. třídy výhra v Krouné.

ObrazekV 10. mistrovském utkání 13. 10.  hrajeme v Krouné.
Odjezd autobusu je ve 14. hodin.

S. Krouna B - TJ Žlebské Chvalovice - 0 : 3 (0 : 1)
Branky : V. Rek 2, Zita

Chvalovice se ujali vedení v prvním poločase V. Rekem. Druhou branku vstřelil na začátku druhého poločasu opět V. Rek. Hosté  pojistili výhru třetí brankou  J. Zitou.

Sestava  :
Polenský, Veselý, Spěvák, Trekoval, Rek J., Zita, Dočekal, Rek V., Culek ,Hronek, Kříž (Vašíček, Holub).

.
.

V 11. mistrov. utkání IV. třídy remíza doma s SK Dřenice B.

ObrazekV 11. mistrovském utkání 20. 10.  hrajeme doma s SK Dřenice B.
Začátek utkání od 15. 30 hodin.

TJ Žlebské Chvalovice - SK Dřenice B - 1 : 1 (1 : 1)

Branky : Rek Jan

K samotnému zápasu lze říct jen jedno. Byl to zápas hodný čtvrté třídy. Hosté přijeli než hrát, diskutovat s rozhodčím, čímž po zásluze viděli dvě červené. Z naší strany se též jednou červenalo, když po druhé žluté dostal Culek červenou kartu za faul  na pronikajícího hráče dřenic. Hosté viděli rudě a  cítili se ukřivděni, ale spíš šlo o zdraví než kopanou.

Sestava : Polenský, Veselý, Trekoval, Spěvák, Culek, Dočekal, Zita, Staněk (Vašíček), Hronek(Holub), Rek J., Rek V.

.
.

Ve 12. mistrovkém utkání IV. třídy remíza v Chroustovicích.

ObrazekV 12. mistr. utkání 27. 10.  zajíždíme do Chroustovic.
Odjezd ve 13 hodin.

SK Chroustovice B - TJ Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (1 : 2)

Branky : Zita, Dočekal

Hosté se v 15 minutě ujali vedení už  2 : 0. Dále jsme vcelku kontrolovaly hru a jelikož jsme neproměnily řadu šancí na zvýšení náskoku, přišel trest v podobě vyrovnání. Bod z venku je dobrý,ale již pátá remíza,spíše smůla. Dorý zápas odehrál Zita a Vašíček.

Sestava : Polenský, Veselý, Trekoval, Spěvák, Holub,Vašíček, Dočekal, Zita, Hronek, Kříž, Rek.

.
.

Ve 13. mistrovkém utkání IV. třídy doma prohra s TJ Kočí.

ObrazekVe 13. mistr. utkání 3. 11.  doma s TJ SSS Kočí.
Začátek utkání ve 14 hodin.

TJ Žlebské Chvalovice - TJ SSS Kočí - 2 : 5 (1 : 1)

Branky : Veselý, Dočekal

První pule s převahou domácích, kteří si nechali dát vyrovnávací branku ve 45.minutě a po změně stran přišlo na řadu mnoho emocí a kopaná se změnila na opravdový prales.