Jdi na obsah Jdi na menu

.

Sokol Žlebské Chvalovice bude hrát
zimní turnaj 2010 na umělce AFK Chrudim.

ObrazekŽlebské Chvalovice - Chvalovičtí fotbalisté začali přípravu na jaro. Trénovat se bude každou sobotu od 13. hodin na hřišti ve Chvalovicích. Už 16. 1. sehrajeme první přípravný zápas na turnaji na AFK Chrudim.

Rozpis turnaje na AFK Chrudim :

16. 1. 2010 (sobota) - SK Ronov n. D. - Žlebské Chvalovice - 4 : 1 (4 : 3)
Branky : Němec 2, Forman

23. 1. 2010 (sobota) - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Svídnice3 : 0 (1 : 0)
Branky : Veselý, Kamenský, Němec.

Dvacet minut nepustila Svídnice soupeře za půlku, ale gól nevstřelila. Naopak v závěru poločasu dvakrát inkasovala a ctižádostivý tým ze Železných hor poté třetím úspěchem dotáhl utkání do vítězného konce.

Žl. Chvalovice : Krátký - Pospíšil, Zbořil, Bohatý, Culek, Forman, Opočenský, Veselý, Němec, Ruml, Kamenský (Hratnický, Virág).

06. 2. 2010 (sobota) - SK Vítanov - Sokol Žlebské Chvalovice - 7 : 2 (5 : 1)
Branky : Kamenský, Forman.

Účastník III. třídy přehrál soupeře z nejnižší třídy hlavně v prvním poločase.

Žlebské Chvalovice: Ruml - Pokorný, Jiří Opočenský, Jaroslav Opočenský, Staněk, Veselý, Pospíšil, Culek, Kamenský, Hnátnický, Zbořil (Forman,Němec, Kříž).

14. 2. 2010 (neděle) - Sokol Žlebské Chvalovice - Horní Bradlo1 : 2 (0 : 0)
Branky : Kamenský.

Tým z nejnižší třídy statečně vzdoroval účastníkovi okresního přeboru, který se na očekávanou výhru dost zapotil.

Žlebské Chvalovice : Ruml - Kamenský, Pospíšil, Culek, Hnátnický, Pokorný, Mišek, Staněk, Zbořil, Jiří Opočenský, Jaroslav Opočenský (Němec, Krátký
).

20. 2. 2010 (sobota) - SK Stolany B - Sokol Žlebské Chvalovice - 5 : 2 (4 : 2)
Branky : Pospíšil, Bohatý

V tomto duelu byl papírově rozdíl dvou tříd, ale účastník nejnižší soutěže soupeři z okresního přeboru statečně vzdoroval.

Žl. Chvalovice : Krátký – Kamenský, Staněk, Míšek, Hnátnický, Culek, Pospíšil, Šimonka, Bohatý, Kříž, Virág.

27. 2. 2010 (sobota) - Sokol Žlebské Chvalovice - FK Proseč - 0 : 3 (0:2)

Tým z nejnižší soutěže vzdoroval účastníkovi I. B třídy.

Sestava Žl. Chvalovice: Krátký - Kamenský, Culek, Pospíšil, Němec, Bohatý, Veselý, Šimonka, Staněk, Zbořil, Virág.

06. 3. 2010 (sobota) - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chroustovice - 3 : 4 (1 : 0)
Branky : Forman, Pokorný, Zbořil

Žl. Chvalovice: Ruml - Kamenský, Culek, Němec, Šimonka, Forman, Bohatý, Veselý, Pospíšil, Pokorný, Zbořil (Staněk, Virág).

.

.

SIAZ AG Cup 2009 na umělce AFK Chrudim.

ObrazekŽlebské Chvalovice - Chvalovičtí fotbalisté začali přípravu na jaro 3. 1. Trénovat se bude každou sobotu od 13. hodin na hřišti ve Chvalovicích. Už 11. 1. sehrajeme první přípravný zápas na turnaji na AFK Chrudim.

11. 1. 2009 (neděle) - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrudim B - 1 : 11 (1 : 5)
25. 1. 2009 (neděle) - Hrochův Týnec - Žlebské Chvalovice - 5 : 2 (3 : 2)
01. 2. 2009 (neděle) -
SK Stolany B - Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 2 (1 : 1)
08. 2. 2009 (neděle) - SK Chroustovice - Žlebské Chvalovice - 7 : 1 (4 : 0)
22. 2. 2009 (neděle) - SK Vítanov - Sokol Žlebské Chvalovice - 8 : 0 (4 : 0)
28. 2. 2009 (sobota) - SK Rváčov - Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 0 (0 : 0)
07. 3. 2009 (sobota) - TJ Horní Bradlo - Žlebské Chvalovice - 5 : 1 (2 : 1)

Další zatím známé přípravné utkání :

14. 3. 2009 (sobota)Mezilesí Načešice B - Žlebské Chvalovice - zrušeno
15. 3. 2009 (neděle) - Hostovlice - Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (2 : 1)
22. 3. 2009
(neděle) - ŽSK Třemošnice (dorost) - Žlebské Chvalovice - 9 : 1 (4 : 0)
29. 3. 2009 (neděle) - SK Ronov n. D. - Žlebské Chvalovice - 2 : 0 (0 : 0)

.

.

Na úvod vysoká prohra s účastníkem okr. přeboru.

ObrazekPrvní utkání turnaje SIAZ AG Cup 2009 na hřišti AFK Chrudim.

Žlebské Chvalovice - SK Chrudim B - 1 : 11
(1 : 5)
Branka : Kříž

První zápas poháru jsme prohrali vysoko,hlavně po našich individuálních chybách. Je to poučení pro další zápasy.Trenér si vyzkoušel, hlavně varianty v obrané řadě.

Sestava : Krátký - Kamenský, Rek, Staněk (Šindelář), Opočenský (Novotný) - Veselý Forman, Tichý (Culek), Pokorný (Vašíček) - Kříž, Virag.

.

.

Druhé utkání na turnaji na hřišti AFK Chrudim
hrálo 25. 1. 2009.

ObrazekDruhé utkání turnaje SIAZ AG Cup 2009 na hřišti AFK Chrudim.
Ve druhém utkání se hrálo s mužstvem okresního přeboru

Žlebské Chvalovice - Tatran Hrochův Týnec - 2 : 5 (2 : 3)

Utkání s účastníkem okresního přeboru bylo vcelku vyrovnané. V prvním poločase byli šance 5 : 5. Bohužel jsme udělali na začátku dvě hrubky. Při první brance sebral útočník  Hrochova Týnce (na hranici faulu) míč obránci Rekovi a šel sám na branku - 0 : 1. Hned vzápětí si nepokryl tělem míč další náš obránce a z půlky šel opět hostující útčník sám - 0 : 2. Ve 25. a 28. minutě šel sám na branku náš útočník Kříž, ale ani jeden únik neproměnil. Ve 32. minutě dal z akce na jeden dotek Bohatý, Forman a Veselý snížil na 1 : 2. Po další naší chybě v 36 .minutě v obraně dali hosté na 1 : 3. Potom šli hosté 2x na branku, ale nedali. Konečný stav prvního poločasu dal ve 43. minutě Kříž - 2 : 3. Do druhého poločasu nastoupilo jiné mužstvo. Ze začátku jsme měli dvě šance které jsme neproměnili, ale hosté ty svoje proměnili s přehledem.

Sestava 1. poločas : Krátký - Šimonka, Kamenský, Bohatý, Rek - Staněk, Veselý Forman, Virag,  - Kříž, Pokorný.

Sestava 2. poločas : Krátký - Míšek, Novotný, Opočenský, Culek - Vašíček, Filip, Forman, Pospíšil - Kříž, Šindelář

.

.

Třetí utkání na turnaji na hřišti AFK Chrudim
se hrálo 1. 2. 2009.

ObrazekTřetí utkání turnaje SIAZ AG Cup 2009 na hřišti AFK Chrudim.
Ve třetím utkání se hrálo s mužstvem III. třídy.

SK Stolany B - Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 2
(1 : 1)
Branky : Pokorný, vlastní

Stolany byly lepším mužstvem,ale své šance nevyužívali,stejně jako Kříž, který šel dvakrát sám na brankaře. V 15.min zužitkovali  Stolany rohový kop, který podcenil golman Rolenec - 0 : 1. Ve 30.min. po ose Veselý, Kříž a zakončující Pokorný - 1 : 1. Po změně stran na nás Stolany vlétli, ale naopak jsme z rychlého protiútoku, kdy po levé straně utekl Veselý,a jeho centr na Kříže,si Stolanský bek srazil do branky - 1 : 2. V 70 min. po faulu Šindeláře nařídil rozhodčí Kišš na nás pokutový kop - 2 : 2. V 80 minutě špatně odkopl míč Bohátý a Stolany trestaly - 2 : 3. Pokusili jsme se o závěrečný tlak ,ale velkou šenci nezužitkoval Forman.

Sestava :
Rolenec (Labut), Šimonka, Rek (Šindelář), Kamenský (Novotný),
Bohatý , Tichý, Forman, Staněk, Veselý, Pokorný, Kříž.

Pozor změna : Čtvrté utkání s SK Chroustovice se hraje 8. 2. od 16 hodin, původně se mělo hrát od 14. hodim !!!

.

.

Čtvrté utkání na turnaji se hraje 8. 2. 2009 od 16. h.

ObrazekČtvrté utkání turnaje SIAZ AG Cup 2009 na hřišti AFK Chrudim.
Ve čtvrtém utkání se hraje s mužstvem okresního přeboru.

SK Chroustovice - Sokol Žlebské Chvalovice - 7 : 1 (4 : 0)

Branky : Forman

Chroustovice byli lepším týmem, ale myslím , že jsme propadli totálně v koncovce a oni vše proměnili. Jen Veselý šel dvakrát sám na golmana. Také v obraně to skřípalo,ale zase jen ponašich chybách.

Sestava :
Krátký (15.min.Labuť), Rek, Kamenský, Tichý, Culek, Staněk, Forman, Veselý, Opočenský, Pokorný, Bohatý (Šindelář, Vašíček, Samek)

.

.

Páté utkání na turnaji se hrálo 22. 2. 2009

ObrazekPáté utkání turnaje SIAZ AG Cup 2009 na hřišti AFK Chrudim.
V pátém utkání se hrálo s mužstvem okresního přeboru.

SK Vítanov - Sokol Žlebské Chvalovice - 8 : 0 (4 : 0)

Branky :

Zápas s účastníkem okresního přeboru se do 25.min vyvíjel bezbrankově a pak opět po našich chybách a strátách balonů skušenější tým trestal,i když svou hrou nijak nepřesvědčoval.Náš tým hrál na turnaji zatím v top sestavě jen jednou a to první poločas proti  Stolanům B,kde byl stav nerozhodný 1 : 1.Myslím ,že i tato příprava může přinést ovoce.

Sestava :
Krátký  (Labuť), Staněk, Rek, Bohatý, Virag, Opočenský, Forman, Kasal, Culek, Kamenský, Veselý (Holub, Šindelář)

.

.

Šesté utkání na turnaji se hrálo 28. 2. 2009 od 18. h.

ObrazekŠesté utkání turnaje SIAZ AG Cup 2009 na hřišti AFK Chrudim.
V šestém utkání se hraje s mužstvem okresního přeboru.

SK Rváčov - Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 0 (0 : 0)

Branky :

Chvalovice byli lepším týmem, bohužel Rváčov potrestal naší jedinou chybu ve středu hřiště brankou. Posíšil nedal 3 tutovky a Veselý jednu.

Sestava :
Krátký, Rek, Kamenský, Kasal, Šindelář, Staněk, Forman, Veselý, Opočenský, Pospíšil, Kasal, Kříž  (Culek, Míšek, Rolenec)

.

.

Poslední utkání na turnaji se hrálo 7. 3. od 16. h.

ObrazekSedmé utkání turnaje SIAZ AG Cup 2009 na hřišti AFK Chrudim.
V sedmém utkání se hrálo s mužstvem okresního přeboru.

TJ Horní Bradlo - Sokol Žlebské Chvalovice - 5 : 1 (2 : 1)

Horní Bradlo bylo lepším týmem a po zásluze zvítězilo a ještě nastřelilo pětkrát naší tyč,ale i my jsme měli několik vyložených šancí, kdy Virag, Kříž, Šindelář a Kamenský nevyužili své vyložené šance.Ted se teprve ukáže zda bylo těžko na cvičišti a lehce bude na bojišti.Hrát se bude s účastníkama třetí třídy.

Sestava : Kratký, Rek, Bohatý, Staněk, Opočenský, Veselý, Forman (Virag), Šimonka(Šindelář), Pospíšil, Kříž, Kamenský (Míšek).

.

Mužstvo Žl. Chvalovic hrálo přátelské utkání.

Obrazek Přípravné utkání na přírodním trávníku.

15. 3. 2009 - Hostovlice - Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (2 : 1)
Branky : Rek, Kasal

Za prvních 20. minut zahodili Chvalovice tutové šance a to Kamenský tři, Kříž dvě. Potom utekl po pravé straně Rek a střelou z 25 metrů se nemílil. Domácí do poločasu vyrovnali z ojedinělého útoku. Naše hra se stala od poloviny utkání  neurovnaná a po změně stran Hostovlice z pokutového kopu otočili skore na 2 : 1. Po ose Bohatý ,Veselý a zakončující Kasal vyrovnáváme na konečných - 2 : 2. K ůctě k domácím,jsme v poslední době neměli slabšího soupeře.Musíme se zaměřit na koncovku. Pospíšil v druhém poločase nevyužil dvě šance.

Sestava : Labuť - Šimonka, Bohatý, Culek, Šindelář, Rek, Pospíšil, Kasal, Veselý, Kamenský, Kříž (Virág,Vašíček)

14. 3. 2009
 Mezilesí Načešice B - Žlebské Chvalovice - utkání nehráno pro špatný terén

.

V posledním přáteláku před začátkem IV. třdy se hralo proti staršímu dorostu ŽSK Třemošnice.

Obrazek Přípravné utkání na přírodním trávníku se hrálo 22. 3. 2009.

ŽSK Třemošnice (st. dorost) - Žlebské Chvalovice - 9 : 1 (4 : 0)
Branka : Virag

Utkání připomínalo hru kočky s myší. Utkání se hrálo na jednu bránu a Chvalovice ještě podržel brankař Krátký od většího přídělu.

Sestava : Krátký (Rolenec) - Pokorný, Bohatý, Opočenský, Šindelář, Míšek, Vašíček, Veselý, Virag, Kamenský, Pospíšil, (Culek)

Omluveni : Kasal, Staněk, Blatný, Kříž, Rek, Šimonka

.

.

Žlebské Chvalovice sehráli přátelské utkání s
SK Ronov nad Doubravou na hřišti v Hostovlicích.

Obrazek
Vzhledem k odloženému prvnímu kolu jsme sehráli 29. 3. 2009 přátelské utkání s účastníkem okresního přeboru SK Ronov n. D. na hřišti v Hostovlicích.

SK Ronov nad Doubravou - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 0
(0 : 0)

Zápas s účastníkem okresního přeboru jsme odehráli důstojně. Ronov měl sice více příležitostí, ale jejich žalostná koncovka nám hrála do karet k rychlým protiútokům. Jednu z našich vyložených šancí zahodil Pokorný, který šel sám na golmana Žítka. Po poločase v 70 min.se k odraženénu míči dostal  Varga a dal šťastný gól na - 1 : 0 a následně v 80 minutě prošel naší obranou nejlepší hráč Ronova Průša přidal na konečných - 2 : 0. Pochvalu si zaslouží, také za skvělý výkon golman Krátký, který držel náš tým. Ronov měl k tomuto derby 6 střídajících a to se minulý týden nesešel k přátelskému utkání.

Sestava : Krátký, Šimonka, Šindelář, Opočenský, Rek, Pospíšil, Staněk, Veselý, Kamenský, Pokorný, Virag (Labuť,Rolenec)