Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mužstvo dospělých hraje IV. třídu (Okres Chrudim)
.

 

Los jaro 2010 :

30. kolo
- 21. 3. 10 - TJ Městec - Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 1
16. kolo - 28. 3. 10 - Sokol Jenišovice - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 4 (0:4)
17. kolo - 03. 4. 10 - Žlebské Chvalovice - SK Holcim Prachovice B - 2 : 0 (1:0)
18. kolo - 10. 4. 10 - SK Chrast B - Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 2 (0 : 1)
19. kolo - 17. 4. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Zaječice - 1 : 3 (1 : 2)
20. kolo - 24. 4. 10 - volno
21. kolo - 01. 5. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Krouna B - 1 : 3 (1 : 2)
22. kolo - 09. 5. 10 - SSS Kočí - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (2 : 1)
23. kolo - 15. 5. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Svratouch - 2 : 3 (1 : 2)
24. kolo - 23. 5. 10 - Tatran Ctětín - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 1
25. kolo - 29. 5. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chroustovice B - 8 : 1 (3 : 0)
26. kolo - 05. 6. 10 - SK Tuněchody - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 3 (1 : 2)
27. kolo - 12. 6. 10 - Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Bítovany B - 5 : 2 (1 : 0)
28. kolo - 20. 6. 10 - Orel Hlinsko - Žlebské Chvalovice - 1 : 1 (1 : 0)
29. kolo - 26. 6. 10 - Žlebské Chvalovice - SK Trhová Kamenice - 5 : 4 (2 : 2)


 
.
Konečná tabulka IV. třídy - ročník 2009 / 2010

 
Rk. Tým Záp  +  0     -  Skóre Body (Prav)
 
1. Sokol Zaječice   28   21   4     3    84 : 27   67 (25)
2. Trhová Kamenice   28   17   6     5    74 : 45   57 (15)
3. TJ Městec   28   17   3     8    62 : 41   54 (12)
4. Orel Hlinsko   28   16   4     8    64 : 44   52 (10)
5. Sokol Svratouch   28   15   4     9    66 : 43   49 (7)
6. Žlebské Chvalovice   28   15   3     10    80 : 61   48 (6)
7. SK Chroustovice B   28   13   2     13    57 : 62   41 (-1)
8. Tatran Ctětín   28   12   3     13    60 : 63   39 (-3)
9. SSS Kočí   28   10   7     11    39 : 41   37 (-5)
10. SK Tuněchody B   28   10   4     14    43 : 50   34 (-8)
11. SK Chrast B   28   10   2     16    54 : 67   32 (-10)
12. TJ Bítovany B   28   9   2     17    45 : 69   29 (-13)
13. Prachovice B   28   8   2     18    43 : 65   26 (-16)
14. Sokol Krouna B   28   8   1     19    45 : 77   25 (-17)
15. Sokol Jenišovice   28   4   3     21    28 : 84   15 (-27)


 

 

.

Výsledky Podzim 2009 :

1. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Jenišovice - 5 : 2 (3 : 0)
2. kolo - SK Holcim Prachovice B - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 5 (1 : 2)

3. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast B - 3 : 1 (1 : 1)
4. kolo - Sokol Zaječice - Žl. Chvalovice - 4 : 1 (0 : 0)
5. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - mají volno -
(So 5. 9.)
6. kolo - Sokol Krouna B - Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 2 (0 : 2)
7. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - TJ SSS Kočí - 3 : 3 (0 : 1)
8. kolo - Sokol Svratouch
- Sokol Žlebské Chvalovice - 5 : 0 (1 : 0)
9. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín - 2 : 5 (2 : 2)
10. kolo - SK Chroustovice B - Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 1 (2 : 0)
11. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 0 : 2 (0 : 0) (hráno 14. 11.)
12. kolo - TJ Bítovany B - Sokol Žlebské Chvalovice - 0 : 6 (0 : 2)
14. kolo - Trhová Kamenice - Sokol Žlebské Chvalovice - 0 : 3 (0 : 2)
13. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - Orel Hlinsko - 6 : 2 (2 : 1)
15. kolo - Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Městec - 5 : 3 (3 : 1) 

 

.

 

Tabulka IV. třídy - sezona 2009 / 2010 (po podzimu)


 

 
Rk. Tým Záp  +  0     -  Skóre Body (Prav)
 
1. Sokol Zaječice   14   10   2     2    45 : 15   32 (14)
2. Sokol Svratouch   14   9   2     3    36 : 17   29 (5)
3. TJ Městec   14   8   2     4    37 : 22   26 (8)
4. Trhová Kamenice   14   7   4     3    29 : 18   25 (1)
5. Žlebské Chvalovice   14   8   1     5    42 : 32   25 (4)
6. Orel Hlinsko   14   7   2     5    24 : 26   23 (2)
7. SK Chroustovice B   14   7   1     6    29 : 24   22 (-2)
8. SK Chrast B   14   6   2     6    32 : 30   20 (-1)
9. SK Tuněchody B   14   6   2     6    22 : 24   20 (-1)
10. TJ Bítovany B   14   6   1     7    23 : 30   19 (-5)
11. SSS Kočí   14   5   3     6    16 : 23   18 (0)
12. Tatran Ctětín   14   5   1     8    26 : 36   16 (-5)
13. Prachovice B   14   3   1     10    23 : 38   10 (-8)
14. Sokol Krouna B   14   3   0     11    20 : 43     9 (-12)
15. Sokol Jenišovice   14   2   2     10    14 : 40     8 (-13)


 


Realizační tým :

Kamenský Petr - trenér mužstva
Šimonka Martin - trenér mužstva


.

 

Soupiska pro ročník 2009 / 2010 :

Ruml Jiří
(brankař) - 1985
Krátký Viktor (brankař) - 1990 / host z ŽSK Třemošnice do 30. 6. 2010
Bohatý Jan - 1988 /  host z ŽSK Třemošnice do 30. 6. 2010
Zbořil Ladislav - 1978 / host z ŽSK Třemošnice do 30. 6. 2010
Rek Jan - 1985 / /hostování z SK Ronov nad Doubravou
Pokorný Jiří - 1971
Opočenský Jiří  - 1982
Kříž Daniel - 1983
Veselý Tomáš - 1975
Pospíšil Jaroslav - 1989
Kamenský Petr - 1989
Petráň Michal - 1988
Culek František - 1987
Němec Petr - 1985
Staněk Jiří - 1981
Virág Martin - 1981
Forman Marek - 1974
Ruml Jan - 1989 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 6. 2010
Šimonka Martin - 1963 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30. 12. 2010

Fidra Dušan - 1972 / host z ŽSK Třemošnice
Rolenec Václav - 1976
Blatný Matěj - 1987
Vašíček Mirek - 1971
Míšek Josef - 1966


Příchody pro jaro 2010 :

Ruml Jiří - 1985 / přestup FC Bílé Podolí
Forman Marek - 1974 / přestup ze Spartak Žleby
Petráň Michal - 1988 /přestup z SK Ronov nad Doubravou
Rek Jan - 1985 / hostování z SK Ronov nad Doubravou

Odchody pro jaro 2010 :

Opočenský Jaroslav - 1984 / hostování v SK Rozhovice


Příchody pro podzim 2009 :

Culek František
- 1987 /  přestup z  SK Ronov nad Doubravou
Kamenský Petr - 1989 /  přestup z  SK Ronov nad Doubravou
Krátký Viktor - 1990 / host z ŽSK Třemošnice
Bohatý Jan - 1988 /  host z ŽSK Třemošnice
Zbořil Ladislav - 1978 / host z ŽSK Třemošnice do 30.6. 2010
Fidra Dušan - 1972 / host z ŽSK Třemošnice do 30.6. 2010
Forman Marek - 1974 / ze Spartak Žleby do 31. 12. 09
Ruml Jan - 1989 / host z SK Ronov nad Doubravou do 30.6. 2010
Valenta Miroslav - 1990 / host z SK Ronov nad Doubravou do 31. 12. 09
Opočenský Jaroslav - 1984 / návrat z hostování


Odchody pro podzim 2009 :

Spěvák Milan - přestup do SK Ronov nad Doubravou
Skokan Lukáš -1986 / návrat do SK Křižanovice
Vašíček Jakub
- 1989 / návrat do ŽSK Třemošnice
Rek Jan - 1985 / návrat do SK Ronov nad Doubravou
Minařík Jaroslav - 1989 / návrat do SK Ronov nad Doubravou
Šindelář Jiří - 1985 / návrat do TJ Slavoj Vrdy
Kasal Jan - 1973 / návrat do Lipoltic