Jdi na obsah Jdi na menu
 


.

Mužstva IV. třídy na sezonu 2010 / 2011.

Přinášíme 17 mužstev nového ročníku 2010 / 2011 soutěže IV. třídy (losování proběhne 7 července) :

Sokol Svratouch
Tatran Ctětín
SK Chroustovice B
SK Tuněchody B
TJ Bítovany B
Orel Hlinsko
Sokol Žlebské Chvalovice
1. FC Bojanov
TJ Městec
Sokol Krouna B
TJ SSS Kočí
FC Junior 2007
TJ Luže B
SK Vítanov B
FC Nasavrky B
FK Kameničiky B

Dodatečně 30. 6. a 14. 7. odhlásila z OS - 4 třídy dospělých družstva SK Chrast B a ŽSK Třemošnice

Mužsvo FC Junior 2007 je bývalé mužsvo FC Skuteč které se nepřihlásilo do III. třídy a proto ze IV. třídy postoupili 2. mužstva.

Do III. třídy postupují mužstva : FC Zaječice a SK Trhová Kamenice

Nováčci IV. třídy : FC Junior 2007,
TJ Luže B, SK Vítanov B, FC Nasavrky B, FK Kameničiky B, ŽSK Třemošnice B

Ze III. třídy sestupuje mužstvo : 1. FC Bojanov

Do IV. třídy se nepřihlásila mužstva : Jenišovice, SK Holcim Prachovice B, SK Chrast B

.

Soupeři ve IV. třídě pro ročník 2009 / 2010

ObrazekVe IV. třídě startuje v ročníku 2009 / 2010 - 15 mužstev.





Mužstva IV. třídy ročník 2009 / 2010 :
TJ Žlebské Chvalovice, TJ Městec, Tatran Ctětín, Sokol Jenišovice, TJ SSS Kočí, SK Trhová Kamenice, Sokol Zaječice, TJ Bítovany B, O. Hlinsko, Sokol Svratouch, Sokol Krouna B, SK Holcim Prachovice B, SK Chrast B, SK Tuněchody B, SK Chroustovice B

Postup do III. třídy :
Tatran Miřetice B, Tatran Míčov - postup ze III. třídy

Nováčci soutěže :
Sokol Svratouch - Sestup ze III. třídy.

Nově přihlášená (vzniklá) mužstva :
TJ Bítovany B, SK Chroustovice B

Mužstva která se nepřihlásila do soutěže :
TJ Orel B

.

Soupeři ve IV. třídě pro ročník 2008 / 2009

ObrazekVe IV. třídě startuje v ročníku 2008 / 2009 - 15 mužstev.





Mužstva IV. třídy ročník 2008 / 2009 :
TJ Žlebské Chvalovice, TJ Městec, Tatran Ctětín, Sokol Jenišovice, TJ SSS Kočí, SK Trhová Kamenice, Sokol Zaječice, Tatran Mičov, O. Hlinsko, TJ Orel B, Sokol Krouna B, SK Holcim Prachovice B, SK Chrast B, SK Tuněchody B, Tatran Miřetice B

Nováčci soutěže :
Tatran Mičov, SK Chrast B - Sestup ze III. třídy.

Nově přihlášená (vzniklá) mužstva :
Orel Hlinsko (hř. Vortová), SK Tuněchody B

Mužstva která se nepřihlásila do soutěže :
SK Dřenice B, SK Chroustovice B

.

Mužstva ve IV. třídě pro ročník 2007 / 2008.

 

 

Obrazek
Ve IV. třídě bude v ročníku 2007 / 2008 startovat 14 mužstev.




Mužstva IV. třídy ročník 2007 / 2008
:

TJ Žlebské Chvalovice, TJ Městec, Tatran Ctětín, Sokol Holetín, Sokol Jenišovice,
TJ SSS Kočí, SK Trhová Kamenice, Sokol Zaječice, TJ Městec, SK Dřenice B, TJ Orel B
SK Chroustovice B, Sokol Krouna B, SK Holcim Prachovice B

Nováčci soutěže :
TJ Žlebské Chvalovice , TJ Městec - Sestup ze III. třídy.

Nově přihlášená (vzniklá) mužstva :
Sokol Holetín, Sokol Zaječice, SK Chroustovice B, Sokol Krouna B,
SK Holcim Prachovice B